Zasłona na taśmie tunelowej Merry - Ivory

Producent: Velvet Manor

Nietuzinkowa, lniana zasłona w kolorze jasnej szarości (ciepłego, neutralnego kremu), układająca się niezwykle miękko. Nasza nowa zasłona prezentuje się znakomicie we wnętrzach scandi, rustik/boho i bardzo nowoczesnych. Powinna znaleźć się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest bezpretensjonalny, klimatyczny look.

Starannie dobrana gramatura i kolor, pozwala wpasować zasłony w różne wnętrza i zestawienia kolorystyczne. Pozwolą Tobie cieszyć się zakupem i podkręcić estetycznie Twój dom. Nasze zasłony lniane pochodzą z najlepszych manufaktur europejskich, dodadzą szczyptę wyrafinowania, niezbędnego dobrym wnętrzom

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

  • najszlachetniejsze włókna lnu, wyselekcjonowane i poddane procesowi zmiękczania tkaniny.
  • kolor neutralnej, jasnej szarości
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.
  • wszyta taśma 7/8 cm, duża i dekoracyjna, unosi lekko zasłonę ponad drążek i pozwala na bardziej kontrolowany sposób układania dekoracji. Ta opcja jest polecana jako dekoracyjna, mniej do zasłaniania.
  • kolor decoringów jest specjalnie dobrany – dla podkreślenia szlachetności naszych zasłon, nadają się do przesłaniania okien, lekko przesuwają się na drążku.
  • Do zakupu naszych zasłon bazowych dodajemy zawsze przepiękny, elegancki dodatek gratis, dla Twojego wnętrza

UWAGA – na naszych zdjęciach są dwa bryty zasłon obok siebie – taki efekt uzyskasz po zakupie dwóch zasłon na jedną stronę.

NASZA RADA: łącz zasłony, zwiększaj objętość dekoracji poprzez zestawienie większej ich ilości. Da to efekt wnętrza wprost z najlepszych magazynów i czasopism. Pozostaw je nawet lekko leżące na podłodze, zobaczysz ile mają w sobie uroku. Sprawdzaj nasz blog, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i trikach wnętrzarskich.

OPIS TECHNICZNY, SPECYFIKACJA I ZALECENIA PIELĘGNACJI

Szerokość zasłony – brytu u podstawy około 130 cm
Wysokość całości zasłony – 280 cm
Zakład tkaniny dolny – ranta 8*8 cm
Skład 100% len, poddany procesowi zmiękczania tkaniny
Zalecenia pielęgnacji zasłon z decoringami/taśmą / tunelem – złóż tkaninę metalowymi ozdobami do środka lub taśmą, najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz obroty wirowania, pierz bardzo delikatnie, na krótkim programie do czyszczenia firan

Kolor – kremowy – ivory, ciepły, neutralny

Udostępnij
245.65 289.00
Dostępność: Na stanie

Brak produktów