Twój obrus "Rustic" - Grey

Producent: Velvet Manor

  Wyjątkowo miękki, mocno kreszowany – wykonany z najlepszych lnianych włókien europejskich. Ten len poddany jest starannemu procesowi zmiękczania tkaniny. Obrus jest delikatny, lekki, pół przezierny.

  Wybraliśmy formę sporego kwadratu 120*120 cm – po to żebyś mogła cieszyć się nim w wielu aranżacjach. Z doświadczenia wiemy, że jest to najbardziej optymalna szerokość, nie oszczędzamy materiałów. Len jest niesamowicie wdzięcznym materiałem aranżacyjnym – wybacza wiele błędów dekoratorskich i zawsze pozwala zabłysnąć w Twoim pomysłom.

  Nasza rada:

  Możesz wykorzystać nasz obrus jako wierzchnią, dekoracyjną warstwę Twojej aranżacji stołu. Pod spodem umieść większy obrus. Nasz obrus Ivory możesz skręcić i położyć dekoracyjnie lub też rozłożyć zupełnie na prosto na blacie stołu. Len to wspomnienie żywej rośliny – zawsze rozbłyśnie.

  OPIS TECHNICZNY I SKŁAD:

  • bieżnik 100% len, poddany procesowi zmiękczania,
  • wymiar 120*120 cm (tkanina kreszowana z rozmiaru 140 cm)
  • wysoka jakość odszycia produktu
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.

  Zalecenia prania:

  złóż starannie tkaninę (zmniejszysz ilość zagnieceń) najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz koniecznie obroty wirowania. Jasne tkaniny namocz w chłodnej wodzie, potem korzystaj z delikatnego prania. Każda tkanina odwdzięczy się swoim pięknem.

  • Kolor – ivory, kremowy, neutralny
  • Kolor – grey – jasny odcień szarości, neutralny
Udostępnij
169.15 199.00
Dostępność: Na stanie

Brak produktów