O Nas


Nie znosimy nudy i banału. Trio pozytywnie zakręconych osób na punkcie tkanin, dobrego designu i ciężkiej pracy: Grześ, Przemek i Natalia. Połączyła nas dobra energia Velvet Manor. Chcemy robić w życiu coś, co ma sens i daje naszym Klientom moc korzyści oraz frajdę z posiadania rzeczy ponadczasowych. 

Velvet Manor tworzymy od samych podstaw, chcemy dać najlepszy produkt, przy zachowaniu racjonalnej ceny, w ten sposób nasi Klienci otrzymują luksusowe dekoracje, na które mogą sobie pozwolić. Mamy cele, plany i marzenia – ale bez Was i Waszych marzeń, nie byłyby one realne. Jak u nas to wygląda?

Natalia – w jej głowie pięć gwiazdek Velvetowych zajaśniało. Z tego blasku poszło wszystko dalej. Stylistka i projektantka, od 17 lat związana z designem i tkaniną we wnętrzu. Natalia ma trendy pod kontrolą i dalej rozwija swoją wiedzę biznesową. W Velvet Manor wprowadza i planuje nowe kolekcje. Szuka wciąż dobrych dostawców tkanin i dodatków

Grzegorz – Tata na maxa, fantastyczny ojciec, który dla swoich dzieciaków zrobi wszystko – afirmuje swoje ojcostwo, Velvet Manor myśli, że takich mężczyzn bardzo potrzebujemy. Obszar Grzegorza to profesjonalnie prowadzony marketing, organizacja eventów, media społecznościowe i nasza grafika. Wow!

Przemek – znakomity, czyli zwariowany fotograf, wyszarpuje z "kliszy" duszę. Mówi, że im trudniej, tym ciekawiej, tym mocniej. Do jego myśli można wejść tylko przez obiektyw. W Velvet Manor ogarnia nasze finanse, logistykę (tutaj nie odpuszcza), IT i oczywiście najpiękniejsze zdjęcia, uff!.  
W Velvet Manor dajemy pięć gwiazdek, dla każdego, kto kocha i tworzy prawdziwy dom

Zapraszamy Cię na niezwykłe zakupy w Velvet Manor

Natalia, Przemek i Grzegorz, Twórcy Velvet Manor