O Velvet Manor

french cookies pink macaroons and pink cake, provence style

Serdecznie zapraszamy Was do świata Velvet Manor.  Znajdziesz tutaj tkaniny z nonszalanckim, niebanalnym wykończeniem i poznasz nasz wnętrzarski pryzmat. O tkaninach wiemy dużo, bardzo dużo i wciąż nas zaskakują od ponad piętnastu lat naszej działalności. Teraz otwieramy podwoje Velvet Manor, gdzie każdy może skorzystać z naszych doświadczeń. Dajemy Wam piękne, szlachetne tkaniny, doskonale odszyte, przygotowane i wyselekcjonowane według nowych trendów.

Zmiany, modę we wnętrzach uwielbiamy, słuchamy Was, słuchamy naszych Architektów, czytamy Wasze blogi, książki i magazyny. Uwielbiamy wszelką kreatywność, radość i kolor w naszych domach. Podziwiamy wszystkich ludzi z wielką pasją i mocą do działania.

Jacy jesteśmy? Autentyczni – szczerzy w pracy, swobodni w projektowaniu i dopasowani do każdego Waszego wnętrza. Z dużą determinacją szukamy najlepszych rozwiązań, wciąż planujemy i wprowadzamy nowe produkty.

Taki jest świat Valvet Manor – to wielki aksamitny dom, po brzegi wypełniony tkaninami, a drzwi – zawsze ma otwarte. Tam zawsze stoję ja – i witam wszystkich Gości.

Jak powstał Velvet Manor?

Od podstaw szycia i znajomości sztuki krawieckiej; od ponad piętnastu lat projektujemy dekoracje okienne. Uszyliśmy w tym czasie setki metrów znakomitych dekoracji, wypiliśmy moc filiżanek kawy, dyskutując o wnętrzach. Wciąż mieliśmy niedosyt – nie poznamy Was wszystkich. Poprzez dom Velvet Manor

Marzenia każdego o ukochanym domu, wyjątkowym miejscu są dla nas bezcenne i szanujemy je. Tak powstał Velvet Manor  – ciepły dom, na tyle realny, że zawsze wiesz, na którym krańcu świata stoi.  Naszym celem jest upiększać wnętrza i czynić Was szczęśliwszymi.

Pamiętaj proszę, że autentyczność, funkcjonalność i szlachetność tkanin, dekoracji są ponadczasowe. Te przedmioty, które wkładamy do naszych wnętrz powinny być „przemyślaną spontanicznością”. Stawiaj na jakość, nie ilość. Stawiaj na swój rozwój i ciekawość świata, a dom otwórz na piękno i ludzi.


Nie znosimy nudy i banału. Trio pozytywnie zakręconych osób na punkcie tkanin, dobrego designu i ciężkiej pracy: Grześ, Przemek i Natalia. Połączyła nas dobra energia Velvet Manor. Chcemy robić w życiu coś, co ma sens i daje naszym Klientom moc korzyści oraz frajdę z posiadania rzeczy ponadczasowych. 

Velvet Manor tworzymy od samych podstaw, chcemy dać najlepszy produkt, przy zachowaniu racjonalnej ceny, w ten sposób nasi Klienci otrzymują luksusowe dekoracje, na które mogą sobie pozwolić. Mamy cele, plany i marzenia – ale bez Was i Waszych marzeń, nie byłyby one realne. Jak u nas to wygląda?

Natalia – w jej głowie pięć gwiazdek Velvetowych zajaśniało. Z tego blasku poszło wszystko dalej. Stylistka i projektantka, od 17 lat związana z designem i tkaniną we wnętrzu. Natalia ma trendy pod kontrolą i dalej rozwija swoją wiedzę biznesową. W Velvet Manor wprowadza i planuje nowe kolekcje. Szuka wciąż dobrych dostawców tkanin i dodatków

Grzegorz – Tata na maxa, fantastyczny ojciec, który dla swoich dzieciaków zrobi wszystko – afirmuje swoje ojcostwo, Velvet Manor myśli, że takich mężczyzn bardzo potrzebujemy. Obszar Grzegorza to profesjonalnie prowadzony marketing, organizacja eventów, media społecznościowe i nasza grafika. Wow!

Przemek – znakomity, czyli zwariowany fotograf, wyszarpuje z "kliszy" duszę. Mówi, że im trudniej, tym ciekawiej, tym mocniej. Do jego myśli można wejść tylko przez obiektyw. W Velvet Manor ogarnia nasze finanse, logistykę (tutaj nie odpuszcza), IT i oczywiście najpiękniejsze zdjęcia, uff!.  W Velvet Manor dajemy pięć gwiazdek, dla każdego, kto kocha i tworzy prawdziwy dom

Zapraszamy Cię na niezwykłe zakupy w Velvet Manor

Natalia, Przemek i Grzegorz, Twórcy Velvet Manor