O Velvet Manor

Serdecznie zapraszamy Was do świata Velvet Manor. Znajdziesz tutaj tkaniny z nonszalanckim, wykończeniem, niebanalne dodatki i meble i wiele inspirujących dekoracji. Posiadamy także ofertę usług niestandardowych, projektów indywidualnych – „pod klucz”.

O tkaninach wiemy dużo, bardzo dużo i wciąż nas zaskakują blisko 20 lat naszej działalności. Teraz otwieramy podwoje Velvet Manor, gdzie każdy może skorzystać z naszych doświadczeń. Dajemy Wam piękne, szlachetne dekoracje i dodatki, doskonale odszyte, przygotowane i wyselekcjonowane według nowych trendów.

Zmiany, modę we wnętrzach uwielbiamy, słuchamy Was, czytamy Wasze blogi, książki i magazyny. Uwielbiamy wszelką kreatywność, radość i kolor w naszych domach. Podziwiamy wszystkich ludzi z wielką pasją i mocą do działania.

Jacy jesteśmy? Autentyczni – szczerzy w pracy, swobodni w projektowaniu i dopasowani do każdego Waszego wnętrza. Z dużą determinacją szukamy najlepszych rozwiązań, wciąż planujemy i wprowadzamy nowe produkty.

Taki jest świat Valvet Manor – to wielki aksamitny dom, po brzegi wypełniony tkaninami, a drzwi – zawsze ma otwarte. Tam zawsze stoję ja – i witam wszystkich Gości.

Jak powstał Velvet Manor?

Od podstaw szycia i znajomości sztuki krawieckiej, z rodzinnych tradycji rzemieślniczych. Uszyliśmy tysiące metrów znakomitych dekoracji, wypiliśmy moc filiżanek kawy, dyskutując o wnętrzach. Wciąż mieliśmy niedosyt – nie poznamy Was wszystkich. Teraz podejmujemy Was w Velvet Manor

Marzenia każdego o ukochanym domu, wyjątkowym miejscu są dla nas bezcenne i szanujemy je. Tak powstał Velvet Manor – ciepły dom, na tyle realny, że zawsze wiesz, na którym krańcu świata stoi. Naszym celem jest upiększać wnętrza i czynić Was szczęśliwszymi.

NASZE VELVETOWE ZASADY

BE NOBLE – zasada naczelna. Wszystkie drobne codzienności mają znaczenie. Od nas samych zależy, jaką wartość im nadamy. My lubimy małe celebracje i szacunek do każdej chwili życia.

Bez nudy i banału i sztampowych rozwiązań. Velvet Manor to dobra energia. Chcemy robić w życiu coś, co ma sens i daje naszym Klientom moc korzyści oraz frajdę z posiadania rzeczy ponadczasowych.

Velvet Manor tworzymy od samych podstaw, chcemy dać najlepszy produkt, przy zachowaniu racjonalnej ceny, w ten sposób nasi Klienci otrzymują luksusowe dekoracje, na które mogą sobie pozwolić. Mamy cele, plany i marzenia – ale bez Was i Waszych marzeń, nie byłyby one realne. Jak u nas to wygląda?

Pamiętamy, że autentyczność, funkcjonalność i szlachetność tkanin, dekoracji są ponadczasowe. Te przedmioty, które wkładamy do naszych wnętrz powinny być „przemyślaną spontanicznością”. Stawiamy na jakość, nie ilość. Stawiaj na swój rozwój i ciekawość świata, a dom otwórz na piękno i ludzi.

W Velvet Manor dajemy pięć gwiazdek, dla każdego, kto kocha i tworzy prawdziwy dom


Zapraszam na niezwykłe zakupy w Velvet Manor

Życzę cudownie spędzonego czasu,

Natalia Anna Kubit

Kreatorka marki