Design na miarę

     W naszym sklepie oferujemy również możliwość zakupu usług niestandardowych, które wycenimy, kiedy tylko uzyskamy potrzebne informacje.

     Co oferujemy ponadto?

  • przyjazd do klienta, pod wskazany adres, wykonanie pomiarów i kompleksowe przeprowadzenie doboru tkanin do wnętrza, wraz z montażem i zawieszeniem dekoracji.
  • wykonanie projektu wnętrza on line – E-DESIGN wnętrza, dobór dekoracji i wyposażenia. To takie proste, nawet na odległość. Wystarczy napisać do nas z prośbą o nadesłanie pełnej oferty wraz z cennikiem i wspólnie stworzymy najlepsze miejsce na świecie. Wyjątkowe wnętrza, spersonalizowane dla naszych klientów.
  • oferta żaluzji i rolet o pełnym przekroju tkanin, drewna i aluminium. Jak również oferta elektryki dedykowanej do karniszy i rolet – współgrająca z systemami inteligentnymi oraz poprzez pilot, wg życzenia.
  • ekskluzywne karnisze, systemy zawieszeń, wybrane marki selektywne tkanin. Szycie dekoracji pod wymiar, wykonanie dekoracji na podszewkach, w różnych fasonach, z zachowaniem stylu i designu wybranego nurtu historycznego.
  • konsultacje on – line dotyczące min. stylizowania i dekorowania wnętrza. Konsultacje i wybór tkanin w naszym studio projektowym.
  • usługi montażu i zawieszenia zamówionych dekoracji
  • własne USŁUGI TRANSPORTOWE, nie tylko jezeli potrzebny jest dowóz zakupionych u nas mebli, czy wielkogabarytowych dekoracji. Pomożemy również w przeprowadzce i jej organizacji. Zawsze kiedy potrzebny jest transport z wniesieniem i rozplanowaniem. Pełna usługa transportowo- koncepcyjna.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy a także słuchamy naszych Klientów. Zapraszam do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego, proszę o krótki opis, z pewnością postaramy się znaleźć idealne rozwiązanie.

Skontaktuj się z Nami!
shop@velvetmanor.pl
600 260 613


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl