Zasłona na tunelu Maria - Hampton Navy

Producent: Velvet Manor

Wspaniała, lniana zasłona w kolorze nasyconego, głębokiego granatu, układająca się niezwykle miękko. Poczuj klimat uroków Hampton i najpiękniejszych domów u siebie, gdziekolwiek mieszkasz.

Granat na lnie jest idealnym, ponadczasowym wyborem, we wnętrzach absolutnie każdego rodzaju. Daj się uwieść – jak uczyniło to wielu najlepszych designerów i projektantów. Zestawiaj nasz kolor z szkłem, kryształem, drewnem czy stalą. Eksperymentuj. 

Starannie dobrana gramatura i kolor matowego granatu, pozwala wpasować zasłony nawet we wnętrza w znacznym stopniu zabarwionych szarością. Pozwolą Tobie cieszyć się zakupem i podkręcić estetycznie Twój dom. Ponadczasowy granat i wyjątkowe włókna lniane pochodzące z najlepszych manufaktur europejskich, dodadzą szczyptę wyrafinowania, niezbędnego dobrym wnętrzom.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

  • najszlachetniejsze włókna lnu, wyselekcjonowane i poddane procesowi zmiękczania tkaniny
  • kolor głębokiego granatu – interesujący i szalenie elegancki
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.
  • zasłona jest bardzo starannie odszyta, posiada duży, elegancki zakład dołem 8*8 cm, możesz więc dowolnie ją przeszyć, jeżeli skurczyłaby się nad to (kurczliwość tkaniny przy prawidłowej pielęgnacji 1-2%). Takie przeszycie, mając duży zapas tkaniny, wykona Twoja krawcowa.
  • tunel ma dwa przeszycia – dzięki czemu zmieścisz duży drążek na ciaśniejszym opięciu z piękną kryzą, lub włożysz cieniutki drążek i otrzymasz tkaninę bez kryzy. Wszystko zależy od Twojej fantazji.
  • Do zakupu naszych zasłon bazowych dodajemy zawsze przepiękny, elegancki dodatek gratis, dla Twojego wnętrza

UWAGA – na naszych zdjęciach są dwa bryty zasłon obok siebie – taki efekt uzyskasz po zakupie dwóch zasłon na jedną stronę.

NASZA RADA: łącz zasłony, zwiększaj objętość dekoracji poprzez zestawienie większej ich ilości. Da to efekt wnętrza wprost z najlepszych magazynów i czasopism. Pozostaw je nawet lekko leżące na podłodze, zobaczysz ile mają w sobie uroku. Sprawdzaj nasz blog, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i trikach wnętrzarskich.


OPIS TECHNICZNY, SPECYFIKACJA I ZALECENIA PIELĘGNACJI
Szerokość zasłony – brytu u podstawy 135-136 cm
Wysokość całości zasłony – 300 cm
Zakład tkaniny dolny – ranta 8*8 cm
Skład 100% len, poddany procesowi zmiękczania tkaniny
Zalecenia pielęgnacji zasłon – złóż staranni tkaninę (zmniejszysz ilość zagnieceń) najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz koniecznie obroty wirowania. Jasne tkaniny namocz w chłodnej wodzie, potem korzystaj z delikatnego prania. Każda tkanina odwdzięczy się swoim pięknem.


Kolor granatowy – ciemny granat

Udostępnij
279.65 329.00
Dostępność: Na stanie

Brak produktów