Zasłona na tunelu Maria - Grey Clouds

Producent: Velvet Manor

Niebywale elegancka, lniana zasłona w kolorze klasycznej szarości, w pośrednim, jasnym odcieniu, układająca się niezwykle miękko. Jest to najgrubsza z naszych zasłon, stylizuje się w mięsiste fale i posiada melanżową nić. Ta lniana zasłona nada Twojemu wnętrzu nonszalancji i wniesie podmuch nowoczesności. Jest absolutnym must have w każdym współczesnym wnętrzu – poczuj się jak w luksusowych rezydencjach, będąc we własnym domu.  

To klasyczny odcień szarości na lnie, lekko chłodny i poszukiwany jako dodatek w wielu wnętrzach, Zasłona Maria uczyni Twój dom jeszcze bardziej wyszukanym. Daj się uwieść szlachetnym strukturom i designowi dzięki tym wspaniałym dekoracjom.  Zestawiaj nasz kolor na lnianych zasłonach z odważnymi detalami, będą wspaniałą oprawą Twoich przygód z urządzaniem wnętrz. Odważ się na szlachetny, naturalny design.  Starannie dobrana gramatura i kolor szarości, pozwalają wpasować zasłony nawet we wnętrza w różnym stopniu zabarwionych szarością, bielą i utrzymanych w chłodnej tonacji. Pozwolą Tobie cieszyć się zakupem i podkręcić estetycznie Twój dom. Nasze zasłony lniane pochodzą z najlepszych manufaktur europejskich, dodadzą szczyptę wyrafinowania, niezbędnego dobrym wnętrzom.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

  • najszlachetniejsze włókna lnu, wyselekcjonowane i poddane procesowi zmiękczania tkaniny.
  • kolor klasycznej szarości – dość jasny – ponadczasowo klasyczny.
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.
  • zasłona jest bardzo starannie odszyta, posiada duży, elegancki zakład dołem 8*8 cm, możesz więc dowolnie ją przeszyć, jeżeli skurczyłaby się nad to (kurczliwość tkaniny przy prawidłowej pielęgnacji 1-2%). Takie przeszycie, mając duży zapas tkaniny, wykona Twoja krawcowa.
  • tunel ma dwa przeszycia – dzięki czemu zmieścisz duży drążek na ciaśniejszym opięciu z piękną kryzą, lub włożysz cieniutki drążek i otrzymasz tkaninę bez kryzy. Wszystko zależy od Twojej fantazji.
  • Do zakupu naszych zasłon bazowych dodajemy zawsze przepiękny, elegancki dodatek gratis, dla Twojego wnętrza

UWAGA – na naszych zdjęciach są dwa bryty zasłon obok siebie – taki efekt uzyskasz po zakupie dwóch zasłon na jedną stronę.

NASZA RADA: łącz zasłony, zwiększaj objętość dekoracji poprzez zestawienie większej ich ilości. Da to efekt wnętrza wprost z najlepszych magazynów i czasopism. Pozostaw je nawet lekko leżące na podłodze, zobaczysz ile mają w sobie uroku. Sprawdzaj nasz blog, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i trikach wnętrzarskich.


OPIS TECHNICZNY, SPECYFIKACJA I ZALECENIA PIELĘGNACJI
Szerokość zasłony – brytu u podstawy 135-136 cm
Wysokość całości zasłony – 300 cm
Zakład tkaniny dolny – ranta 8*8 cm
Skład 100% len, poddany procesowi zmiękczania tkaniny
Zalecenia pielęgnacji zasłon – złóż staranni tkaninę (zmniejszysz ilość zagnieceń) najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz koniecznie obroty wirowania. Jasne tkaniny namocz w chłodnej wodzie, potem korzystaj z delikatnego prania. Każda tkanina odwdzięczy się swoim pięknem.

Kolor szary, melanż 

Udostępnij
296.65 349.00
Dostępność: Na stanie

Brak produktów