Zasłona na decoringach Vanessa - Grey

Producent: Velvet Manor

Kolor jasnej szarości na lnie to klasyka w ponadczasowych wnętrzach, czyni Twój dom bardziej przytulnym. Daj się skusić na zasłony od VM. Zestawiaj nasz kolor na lnianych zasłonach z ceramiką, metalem, żeliwem, drewnem, kolorowym szkłem.

Starannie dobrana gramatura i kolor, pozwala wpasować zasłony w różne wnętrza i zestawienia kolorystyczne. Pozwolą Tobie cieszyć się zakupem i podkręcić estetycznie Twój dom. Nasze zasłony lniane pochodzą z najlepszych manufaktur europejskich, dodadzą szczyptę wyrafinowania, niezbędnego dobrym wnętrzom.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

  • najszlachetniejsze włókna lnu, wyselekcjonowane i poddane procesowi zmiękczania tkaniny.
  • kolor neutralnej, jasnej szarości
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.
  • wszyta taśma 7/8 cm, duża i dekoracyjna, unosi lekko zasłonę ponad drążek i pozwala na bardziej kontrolowany sposób układania dekoracji. Ta opcja jest polecana jako dekoracyjna, mniej do zasłaniania.
  • kolor decoringów jest specjalnie dobrany – dla podkreślenia szlachetności naszych zasłon, nadają się do przesłaniania okien, lekko przesuwają się na drążku.
  • Do zakupu naszych zasłon bazowych dodajemy zawsze przepiękny, elegancki dodatek gratis, dla Twojego wnętrza

UWAGA – na naszych zdjęciach są dwa bryty zasłon obok siebie – taki efekt uzyskasz po zakupie dwóch zasłon na jedną stronę.

NASZA RADA: łącz zasłony, zwiększaj objętość dekoracji poprzez zestawienie większej ich ilości. Da to efekt wnętrza wprost z najlepszych magazynów i czasopism. Pozostaw je nawet lekko leżące na podłodze, zobaczysz ile mają w sobie uroku. Sprawdzaj nasz blog, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i trikach wnętrzarskich.

OPIS TECHNICZNY, SPECYFIKACJA I ZALECENIA PIELĘGNACJI

Szerokość zasłony – brytu u podstawy około 130 cm
Wysokość całości zasłony – 280 cm
Zakład tkaniny dolny – ranta 8*8 cm
Skład 100% len, poddany procesowi zmiękczania tkaniny
Zalecenia pielęgnacji zasłon z decoringami/taśmą / tunelem – złóż tkaninę metalowymi ozdobami do środka lub taśmą, najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz obroty wirowania, pierz bardzo delikatnie, na krótkim programie do czyszczenia firan

Kolor szary, jasny

Udostępnij
305.15 359.00
Dostępność: Na stanie