Francuski obrus żakardowy VENZIA IVORY

Wyjątkowy żakardowy obrus z najlepszych włókien bawełny żakardowej, wykonany z najwyższą starannością w najstarszej francuskiej manufakturze żakardów.

Zakup na lata, który można podarować z mnóstwem wspomnień o rodzinnych spotkaniach, następnym pokoleniom. Lubimy taki sentyment i budowanie historii familijnych.

Są tak dopracowane, że z pewnością wystarczą na wiele lat użytkowania. To nasza ekskluzywna propozycja dekoracji stołu. Ponadczasowa i szykowna. Jeżeli masz ochotę na mniejszą wersję, tylko dla siebie i codzienną - sprawdź kolekcję Venezia - podkładki.

Wszystkie dekoracje stołu z francuskiej manufaktury są pięknie zapakowane w charakterystyczne pudełka. Warto chwilę poczekać. Łatwe w pielęgnacji, znakomicie poddają się prasowaniu.

Te francuskie obrusy z bawełny żakardowej, to moc wrażeń i pozytywnych chwil w rytmie  velvetowego BE NOBLE, w stylu życia i jego jakości; a spotkania z najbliższymi będą zawsze ożywać we wspomnieniach!

SKŁAD - 100% LEN ŻAKARDOWY

PIELĘGNACJA - delikatne pranie 40 stopni, bez przeładowanego automatu!, prasowanie na średnim żelazku. Zawsze zalecamy zrobić test na najdelikatniejszym ustawieniu własnej pralki czy żelazka.


Udostępnij
225.00
Dostępność: 21 dni