Zasłona na taśmie tunelowej Irene - Dove Grey

Producent: Velvet Manor

Niezwykła, lniana zasłona w kolorze ciepłej szarości, pozbawionej bardzo chłodnego odcienia, układająca się niezwykle miękko. Nasza lniana zasłona w tej przytłumionej, ciepłej szarości, przeniesie Cię na wykwintne i zaciszne przedmieścia Bruggi czy Antwerpii, dodając lekko przytłumionego kolorytu.

Ten odcień szarości na lnie staje się coraz bardziej pożądanym dodatkiem w ponadczasowych wnętrzach, sprawiając, że Twój dom uczyni się jeszcze bardziej przytulnym. Daj się uwieść belgijskim klimatom dzięki tym wspaniałym zasłonom.  Zestawiaj nasz kolor na lnianych zasłonach z ceramiką, metalem, żeliwem, drewnem, kolorowym szkłem. Odważ się na przytulność swojego domu.  Starannie dobrana gramatura i kolor ciepłej szarości, pozwala wpasować zasłony nawet we wnętrza w różnym stopniu zabarwionych szarością jak i beżami. Pozwolą Tobie cieszyć się zakupem i podkręcić estetycznie Twój dom. Nasze zasłony lniane pochodzą z najlepszych manufaktur europejskich, dodadzą szczyptę wyrafinowania, niezbędnego dobrym wnętrzom.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

  • najszlachetniejsze włókna lnu, wyselekcjonowane i poddane procesowi zmiękczania tkaniny.
  • kolor ciepłej szarości – gołębia szarość – interesujący i szalenie elegancki – do beży, brązów i szarości, kremów.
  • nie musisz prasować tkaniny, jeżeli nie chcesz, proces zmiękczania powoduje, że nie tylko jest idealnie przyjemna w odbiorze -ale lekko „kreszowana”. Możesz największe zagniecenia poprawić parą lub delikatnie żelazkiem.
  • zasłona jest bardzo starannie odszyta, posiada duży, elegancki zakład dołem 8*8 cm, możesz więc dowolnie ją przeszyć, jeżeli skurczyłaby się nad to (kurczliwość tkaniny przy prawidłowej pielęgnacji 1-2%). Takie przeszycie, mając duży zapas tkaniny, wykona Twoja krawcowa.
  • Wszyta taśma 7/8 cm, duża i dekoracyjna, unosi lekko zasłonę ponad drążek i pozwala na bardziej kontrolowany sposób układania dekoracji. Ta opcja jest polecana jako dekoracyjna, mniej do zasłaniania. Zawsze możesz przełożyć ją na kółka z żabką lub haczykiem. 
  • Do zakupu naszych zasłon bazowych dodajemy zawsze przepiękny, elegancki dodatek gratis, dla Twojego wnętrza.

UWAGA – na naszych zdjęciach są dwa bryty zasłon obok siebie – taki efekt uzyskasz po zakupie dwóch zasłon na jedną stronę.

NASZA RADA: łącz zasłony, zwiększaj objętość dekoracji poprzez zestawienie większej ich ilości. Da to efekt wnętrza wprost z najlepszych magazynów i czasopism. Pozostaw je nawet lekko leżące na podłodze, zobaczysz ile mają w sobie uroku. Sprawdzaj nasz blog, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i trikach wnętrzarskich.

OPIS TECHNICZNY, SPECYFIKACJA I ZALECENIA PIELĘGNACJI
Szerokość zasłony – brytu u podstawy 135-136 cm
Wysokość całości zasłony – 300 cm
Zakład tkaniny dolny – ranta 8*8 cm
Skład 100% len, poddany procesowi zmiękczania tkaniny
Zalecenia pielęgnacji zasłon – złóż staranni tkaninę (zmniejszysz ilość zagnieceń) najlepiej do specjalnego worka do prania lub poszewki pościelowej. Zmniejsz koniecznie obroty wirowania. Jasne tkaniny namocz w chłodnej wodzie, potem korzystaj z delikatnego prania. Każda tkanina odwdzięczy się swoim pięknem.

Kolor szary, ciepły Udostępnij
329.00
Dostępność: Na stanie

Brak produktów