Bieżnik z LNU żakardowego VENEZIA, 55*150 cm

Wysmakowane i wyjątkowe bieżniki z żakardowego lnu, pozwalają zachować wspomnienia, szlachetnie się patynują i zużywają podczas użytkowania! Proste w pielęgnacji. 

Zakup na lata, który można podarować z mnóstwem wspomnień o rodzinnych spotkaniach, następnym pokoleniom. Lubimy taki sentyment i budowanie historii familijnych.

Jest tak dopracowany, że z pewnością wystarczy na wiele lat użytkowania. To nasza ekskluzywna propozycja dekoracji stołu. Ponadczasowa i szykowna. Jeżeli masz ochotę na mniejszą wersję, tylko dla siebie i codzienną - sprawdź kolekcję Venezia - podkładki.

Wszystkie dekoracje stołu z francuskiej manufaktury są pięknie zapakowane w charakterystyczne pudełka. Warto chwilę poczekać. Łatwe w pielęgnacji, znakomicie poddają się prasowaniu.

Lniany żakardowy bieżnik z niebanalnego żakardu, to codzienna kwintesencja velvetowego BE NOBLE, w stylu życia i jego jakości; a spotkania z najbliższymi były niezapomnianym wydarzeniem!

SKŁAD - 100% LEN ŻAKARDOWY

PIELĘGNACJA - delikatne pranie 40 stopni, bez przeładowanego automatu!, prasowanie na średnim żelazku. Zawsze zalecamy zrobić test na najdelikatniejszym ustawieniu własnej pralki czy żelazka.

Udostępnij
328.00
Dostępność: 21 dni

Brak produktów